Osnovna šola Lila Ljubljana

INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Langusova ulica 8
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

V šolskem letu 2018/19 so v razvid osnovnih šol vpisani razredi 1-4.


VODSTVO

Nataša Lučovnik
namestnica vodje OE
bhakti@sola-lila.si
031 602 772

Tina Rutar Leban
vodja OE – daljša odsotnost


Avati Grabeljšek 
svetovanje in supervizija 
avati@sola-lila.si
040 788 660

KOLEKTIV

Luka Pintarič
Ognjene koale
luka@sola-lila.si

Vasko Krapež
Vodna vrata
vasko@sola-lila.si

Martin Krivka
Diamantni tigri
martin@sola-lila.si

Kristijan Crnica
umetnost, osebni razvoj
kristijan@sola-lila.si

Nataša Lučovnik
Ognjene koale
bhakti@sola-lila.si

Ella Pirnovar
Vodna vrata
ella@sola-lila.si

Ana Kolarič
Diamantni tigri
ana@sola-lila.si

Tala Bevk
podaljšano bivanje
tala@sola-lila.si

Tanja Bratkovič Pirc
podjetnost
tanja@sola-lila.si

Maruša Urankar
španščina

Meta Kurent Golob
porodniška
meta@sola-lila.si

Maruša Prešern
porodniška
marusa@sola-lila.si