Osnovna šola Lila Ljubljana

INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Langusova ulica 8
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001


VODSTVO

Nataša Lučovnik
namestnica vodje OE
bhakti@sola-lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
vodja OE, daljša odsotnost

KOLEKTIV

Luka Pintarič
Ognjene koale
luka@sola-lila.si

Vasko Krapež
Vodna vrata
vasko@sola-lila.si

Martin Krivka
Diamantni tigri
martin@sola-lila.si

Kristijan Crnica
umetnost, osebni razvoj
kristijan@sola-lila.si

Nataša Lučovnik
Ognjene koale
bhakti@sola-lila.si

Renata Babič
Vodna vrata
renata@sola-lila.si

Maruša Prešern
Diamantni tigri
marusa@sola-lila.si

Tala Bevk
podaljšano bivanje
tala@sola-lila.si

Tanja Bratkovič Pirc
podjetnost
tanja@sola-lila.si

Ana Kolarič
porodniška
ana@sola-lila.si

Meta Kurent Golob
porodniška
meta@sola-lila.si