Osnovna šola Lila Ljubljana


INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Litostrojska cesta 40
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

Vpis v 1. razred za šolsko leto 2022/23 je zaključen. Še vedno pa je možen vpis manjšega števila učencev v 1. ali 2. razred v tekočem šolskem letu 2021/22.

VODSTVO

Nataša Lučovnik
vodja OE, Vijolična sreča
bhakti@sola-lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
pomočnica vodje OE,
svetovalna služba
tina@sola-lila.si

KOLEKTIV

Anja Prebil
Čarobni gozd, španščina
anja@sola-lila.si

Vesna Lešnik
Čarobni gozd
vesna.lesnik@sola-lila.si

Ana Kolarič
Lovilci sanj
ana@sola-lila.si

Maruša Prešern
Lovilci sanj
marusa@sola-lila.si

Maruša Urankar
Higher Power, španščina
marusa.urankar@sola-lila.si

Tala Bevk
Higher Power
tala@sola-lila.si

Vasko Krapež
Vijolična sreča
vasko@sola-lila.si

Maja Anžur Kajzer
Vijolična sreča, umetnost
maja@sola-lila.si

Kristijan Crnica
umetnost
kristijan@sola-lila.si

Aleša Žerovnik
dodatna strokovna pomoč
alesa@sola-lila.si

Katja Skok
Lovilci sanj, PB
katja.skok@sola-lila.si

Veronika Krapež
biologija
veronika@sola-lila.si

Meta Kurent Golob
porodniška
meta@sola-lila.si