Osnovna šola Lila Ljubljana


INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Litostrojska cesta 40
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

Vpis za šolsko leto 2021/22 je še vedno mogoč.

VODSTVO

Nataša Lučovnik
vodja OE, Ognjeni mehurčki
bhakti@sola-lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
pomočnica vodje OE,
svetovalna služba
tina@sola-lila.si

KOLEKTIV

Anja Prebil
Čarobni gozd, španščina
anja@sola-lila.si

Vesna Lešnik
Čarobni gozd
vesna.lesnik@sola-lila.si

Ella Pirnovar
Lovilci sanj
ella@sola-lila.si

Katja Skok
Lolilci sanj
katja.skok@sola-lila.si

Maruša Urankar
Severni sij, španščina
marusa.urankar@sola-lila.si

Tala Bevk
Ognjeni mehurčki, PB
tala@sola-lila.si

Vasko Krapež
Ognjeni mehurčki
vasko@sola-lila.si

Maja Anžur Kajzer
Ognjeni mehurčki
maja@sola-lila.si

Kristijan Crnica
umetnost
kristijan@sola-lila.si

Aleša Žerovnik
dodatna strokovna pomoč
alesa@sola-lila.si

Ana Kolarič
porodniška
ana@sola-lila.si

Maruša Prešern
porodniška
marusa@sola-lila.si

Meta Kurent Golob
porodniška
meta@sola-lila.si

Veronika Krapež
porodniška
veronika@sola-lila.si