Osnovna šola Lila Ljubljana


INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Litostrojska cesta 40
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

Še vedno je možen vpis manjšega števila učencev od 2. do 5. razreda. Vpis v ostale razrede zaradi zapolnjenih mest ni mogoč.

VODSTVO

Nataša Lučovnik
vodja OE
naravoslovje
bhakti@sola-lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
svetovalna služba, vpisi,
pomočnica vodje OE
tina@sola-lila.si
041 430 411

KOLEKTIV

Sara Aranel
sara@sola-lila.si
Zlati kolibriji

Katja Skok
katja.skok@sola-lila.si
Zlati kolibriji
angleščina

Anja Prebil
anja@sola-lila.si
Morje veselja
španščina

Vesna Lešnik
vesna.lesnik@sola-lila.si
Morje veselja

Ana Kolarič
ana@sola-lila.si
Kristalne sove

Maruša Prešern
marusa@sola-lila.si
Kristalne sove
španščina

Jaka Lipar
jaka@sola-lila.si
Kul bit
fizika, matematika

Katja Lang
katja.lang@sola-lila.si
Kul bit
slovenščina, geografija

Tala Bevk
tala@sola-lila.si
M&M
angleščina, zgodovina

Maruša Urankar
marusa.urankar@sola-lila.si
M&M
španščina

Aleša Žerovnik
alesa@sola-lila.si
dodatna strokovna pomoč

Renata Babič
renata@sola-lila.si
matematika

Gašper Plevel
gasper.plevel@sola-lila.si
likovna umetnost,
tehnika in tehnologija

Mito Šinkovec
mito@sola-lila.si
šport, podaljšano bivanje

Veronika Krapež
veronika@sola-lila.si
naravoslovje

Sandra Svetec
sandra@sola-lila.si
slovenščina

Maja Anžur Kajzer
maja@sola-lila.si
zbor, glasbena umetnost

Meta Kurent Golob
meta@sola-lila.si
porodniška