Osnovna šola Lila Ljubljana


INŠTITUT LILA
OE OŠ LILA LJUBLJANA
Langusova ulica 8
1000 Ljubljana

TRR: SI56 6000 0000 0373 618
matična številka: 6037542001

V šolskem letu 2019/20 so v razvid osnovnih šol vpisani razredi 1-5.

Postopek vpisa za šolsko leto 2019/20 je zaključen.

VODSTVO

Nataša Lučovnik
vodja OE, Ognjeni mehurčki
bhakti@sola-lila.si
031 602 772


Tina Rutar Leban
svetovalna služba
tina@sola-lila.si

KOLEKTIV

Meta Kurent Golob
Utrinki
meta@sola-lila.si

Anja Prebil
Severni sij, španščina
anja@sola-lila.si

Ella Pirnovar
Magic Energy
ella@sola-lila.si

Vasko Krapež
Ognjeni mehurčki
vasko@sola-lila.si

Ana Kolarič
Utrinki
ana@sola-lila.si

Maruša Urankar
Severni sij, španščina
marusa.urankar@sola-lila.si

Maruša Prešern
Magic Energy
marusa@sola-lila.si

Tala Bevk
Ognjeni mehurčki, PB
tala@sola-lila.si

Kristijan Crnica
umetnost
kristijan@sola-lila.si

Aleša Žerovnik
dodatna strokovna pomoč
alesa@sola-lila.si

Tanja Bratkovič Pirc
finančno opismenjevanje
tanja@sola-lila.si

Adriana Yuno
Ognjeni mehurčki
adriana@sola-lila.si